English version
Відбулося друге засідання дорадчого комітету з організації та проведення громадських слухань
9 грудня 2016 року відбулося друге засідання дорадчого комітету з організації та проведення громадських слухань щодо проекту міського бюджету та проекту Програми економічного та соціального розвитку м. Суми на 2017 рік. За інформацією заступника голови дорадчого комітету Лариси Скиртач,  починаючи з 24.11.2016 по 08.12.2016 включно на адреси виконавчих органів Сумської міської ради загалом надійшло 19 звернень-пропозицій, в т.ч.:
  • 9 до проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Суми на 2017 від 5-ти учасників електронних консультацій, в яких було порушено 14 питань;
  • 10 до проекту міського бюджету від 4-х учасників електронних консультацій, які містили 20 питань.
Також, керівники виконавчих органів, визначених співдоповідачами до презентації проекту міського бюджету та програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2017 рік представили проекти своїх доповідей. На наступному засіданні дорадчого комітету, яке відбудеться 15 грудня і стане завершальним у процесі підготовки, його члени мають намір розглянути остаточні варіанти презентаційних матеріалів та обговорити організаційні питання проведення громадських слухань.