English version
Участь в Енергетичному Дні. Політичний діалог 2018: "Енергоефективність від ідеї до впровадження: як подолати часовий розрив?"

11 червня 2018 року головний спеціаліст відділу інвестицій та зовнішнього партнерства департаменту фінансів, економіки та інвестицій Корчак А.С. взяла участь в Енергетичному Дні у форматі політичного діалогу на тему "Енергоефективність від ідеї до впровадження: як подолати  часовий розрив?", який був організований Асоціацією "Європейсько-українське енергетичне агентство" та проходив у м. Київ. Були обговорені наступні питання:

  • поточний цикл проекту енергоефективності – від ідеї до реалізації;
  • вузькі місця “bottlenecks” у проектному циклі та шляхи їх оптимізації (чи можливо скоротити час на погодження, отримання дозволів, тощо);
  • зниження ризиків на різних етапах проектного циклу;
  • забезпечення якості реалізованих проектів та зведення до мінімуму вірогідності погано реалізованих енергоефективних заходів.

Завдяки високопрофесійним спікерам та тематично організованій цільовій аудиторії, дискусія отримала практичне значення. Всі коментарі були занотовані та будуть враховані для підготовки Позиційного листа та плану дій для вирішення обговорюваної проблеми.