English version
Перелік серіалів для перегляду на дозвіллі, які розповідають про екологію та довкілля

Серед документалок про екологію та вплив людства на довкілля є також інший вид шоу. Це документально-розважальні або й вигадані історії, які у популярному форматі розповідають про турботу про довкілля та значущість екології.

🌍 Екстраполяції (2023)
Дивіться на платформі Apple TV+
Трейлер до серіалу: https://youtu.be/2QP-xrG0kZk

17 березня, сьогодні почне виходити футуристичний серіал про те, як людство незворотньо занапастило Землю. Серіал розкаже про вісім історій у період між 2037 та 2070 роками, як небайдужі продовжують спроби захисту довкілля, аби людство вижило.

🐄 Всі істоти, великі й малі (2020-2023)
Дивіться на платформі Prime Video
Трейлер до серіалу: https://youtu.be/MZzFjeQFpro

Три сезони глядачі спостерігають за мальовничою глибинкою Британії у 30-х роках, де ветеринари лікують чи рятують тварин. Серіал розповідає біографічну історію Джеймса Герріота, що провів надзвичайно важливе дослідження розвитку туберкульозу корів, яке врятувало життя фермерів. Це шоу — ідеальний вибір для тих, кому тема захисту довкілля ще не близька.

⚛️ Історія 101 (2020-2022)
Дивіться на платформі Netflix
Трейлер до серіалу: https://youtu.be/12FbWjvqA2A

Це двосезониий документальний серіал, кожна серія якого розповідає про одну конкретну тему. У першому сезоні епізоди розповідають про пластик, нафту та ядерну енергетику. А вдругому дізнатися більше про дистильовану бутильовану питну воду та кукурудзяний сироп-підсолоджувач.

👁 Сліпота (2020-2022)
Дивіться на платформі Apple TV+
Трейлер до серіалу: https://youtu.be/7Rg0y7NT1gU

Ще одна футуристична історія про людство, серед якого поширилася сліпота. Тож усі звичні технології та побутові речі стали майже недоступними. Суспільство втратило змогу читати, соціальний порядок був зруйнований, а зв’язок між людиною і природою посилився. Три сезони розповідають історію сім’ї, в якій народилися зрячі діти.

👽 Чужі світи (2020)
Дивіться на платформі Netflix
Трейлер до серіалу: https://youtu.be/2YTYleNFaPE

У серіалі чотири епізоди, в яких автори намагаються уявити екосистеми інших планет, спираючись на біологічні принципи та правила Землі. Це цікавий спосіб більше дізнатися про флору та фауну нашої планети. А також уявити еволюцію життя десь далеко у космосі.

 

Джерело: https://www.facebook.com/100076075606704/posts/pfbid02ojbx1DHbhnPYVMNiUzg3rPzeTPTViVhZodVx3CKKaRFy2nUpAx4rQ6oec3vqmAkhl/