English version
ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА-ЕФІОПІЯ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ»

За підтримки та сприяння Посольства України в Ефіопії 1 червня 2021 року ТПП України організовує онлайн-конференцію «Україна-Ефіопія: нові можливості для співпраці».

Програма круглого столу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-ефіопського економічного співробітництва, та короткі презентації учасників форуму.

РЕЄСТРАЦІЯ

КОЛИ: 01.06.2021

ПРОГРАМА

Захід відбудеться за допомогою Zoom платформи.

Початок заходу об 11:00.

Робоча мова заходу – англійська.

Контактна особа: Анна Любима (+380955466509, dept.ier@gmail.com)

Акредитація ЗМІ – press@ucci.org.ua. Прес-служба лишає за собою право відмовити у акредитації.

Компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

Чому варто взяти участь в зазначеному заході?

  • особисте знайомство з потенційними партнерами;

  • отримаєте корисні прикладні матеріали, що стосуються роботи на ринку;

  • кожен матиме змогу презентувати продукцію чи послуги компанії іншим учасникам заходу;

  • прямі преговори.

Для довідки:

Інтерес уряду Ефіопії, який добре обізнаний із експортним потенціалом українського агросектора, вперше оприлюднив державний міністр Міністерства фінансів Е.Текалігном у травні ц.р. Тоді він зазначив, що Ефіопія щорічно готова купувати в Україні кількома партіями до 1 млн тонн пшениці без послуг посередників.

Що стосується перспективності розвитку торговельно-економічних відносин України з Ефіопією, то ця країна демонструє стале економічне зростання (2018 р. – 7,7%), посідає друге місце серед країн Африки за кількістю населення (понад 110 млн осіб), а в 2015–2017 рр. Була найбільшим серед 42 держав Підсахарської Африки імпортером української продукції.