English version
Настановча зустріч з Консультантами технічної підтримки в рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми»

У рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України, 2 квітня 2019 року представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій, та управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради Скиртач Лариса Анатоліївна, Корчак Анжеліка Станіславівна та Максимовський Олег Федорович взяли участь у настановчій зустрічі в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань надання технічної допомоги. Під час зустрічі була представлена команда Консультантів, які надаватимуть технічну підтримку відповідно до підписаної Угоди про співпрацю між Європейським інвестиційним банком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Сумською міською радою щодо консультаційних послуг для реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми».

Перш за все, команда Консультантів презентувала свої повноваження  та основні заплановані заходи під час надання технічної підтримки для реалізації проекту в м. Суми. Після обговорення першочергових кроків щодо впровадження проекту відповідно до вимог Фінансової угоди, було вирішено організувати візит Консультантів до м. Суми для більш детального ознайомлення  з поточною ситуацію на об’єктах та узгодження плану подальших дій.

Варто зазначити, що у рамках Програми розвитку муніципальної інфраструктури України тільки місто Суми отримує технічну підтримку, яка розрахована на 18 місяців. Допомога надається за рахунок коштів Інвестиційного фонду сусідства (ІФС), що виділяються для реалізації Інструменту підтримки муніципальних проектів (MPSF).