English version
Набір учасників на тренінги з громадської активності

Країна потребує активних громадян, адже будь які зміни в країні почнуться саме з тебе! Визначальною рисою активного громадянина є прагнення брати участь у суспільному житті і брати участь у прийнятті рішень, але для цього необхідно мати спеціальні теоретичні та практичні знання. Саме тому, ВГО “Інститут “Республіка” та ВІ “Активна Громада” розпочинає серію тренінгів для активних громадян.

Метою проведення тренінгів є посилення участі громадян у політичних процесах та національних реформах в Україні.

На тренінгах учасники/ці дізнаються:
– чому так важливо бути активними та брати участь у політичному житті країни,
– як комунікувати з політичними партіями,
– як вибудовувати комунікацію з владою,
– як ефективно та успішно впливати на прийняття рішень,
– як брати участь у національних компаніях.

Учасники, які відвідають всі тренінги, отримають сертифікати.

Тренери:
• Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту «Республіка», співзасновниця ВІ «Активна Громада».
• Віталій Гліжинський, координатор ВІ “Активна Громада”, керівник проєкту “Публічні консультації з міністерствами”.
• Наталія Малиновська, кандидатка політичних наук, старша викладачка кафедри політології та національної безпеки Національного університету “Острозька академія”, аналітикиня Інституту “Республіка”.
• Наталія Головач, тренерка та координаторка ВІ “Активна Громада” у місті Рівному.КОЛИ: тренінги пройдуть 9, 10 та 1 березня 2021 року.

ТРИВАЛІСТЬ: 2 години
МІСЦЕ: онлайн-платформа ZOOM (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам).
Зареєструватися на тренінги можна до 1 березня за посиланням: https://cutt.ly/bkPQsuT/

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

За додатковою інформацією звертайтеся до асистентки програми “Залучення громадян” НДІ Майї Скрипник за електронною адресою mskrypnyk@ndi.org.

Довідка. Проведення заходів відбувається у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Примітка. Місія “Активної Громади”: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту “Республіка”. Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.