English version
Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні

11 лютого 2021 року відбулася зустріч в.о. Сумського міського голови Михайла Бондаренка з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим. Також на зустрічі були присутні директор Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Світлана Липова та заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Катерина Гаврилова.

Михайло Бондаренко засвідчив гостям свою глибоку повагу та щиру вдячність за проявлений інтерес до нашого міста від імені Сумської міської територіальної громади та міського голови Олександра Лисенка.

Зустріч розпочалася з перегляду відеопрезентації про місто Суми, після чого Михайло Бондаренко коротко розповів гостям про історію, науковий, культурний та промисловий потенціал міста. Ознайомив з основними показниками економічного і соціального розвитку м. Суми за 2020 рік. Також зауважив гостям, що одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади є залучення інвестицій в економіку міста, а тому, з метою налагодження взаємовигідних відносин з інвесторами в місті  створюються всі необхідні умови для цього, зокрема планується розбудова індустріального парку «Суми».

В свою чергу, Пан Алішер Курманов розповів про стан справ у галузях освіти та охорони здоров’я в Узбекистані, про основні економіко-соціальні показники, а також про головні акценти діяльності Посольства, що полягають у сприянні розвитку та покращенню інвестиційного клімату в Узбекистані шляхом пошуку нових партнерів. Також пан Посол запропонував керівництву міста розглянути можливість встановлення дружніх відносин з узбецьким містом Карші, що дасть змогу розпочати процес співпраці задля розвитку промисловості, у сфері культурних та наукових обмінів в обох країнах. Також Алішер Курманов запевнив, що співпраця двох країн у єдиній справі точно матиме відмінний результат в майбутньому.

Світлана Липова подякувала гостям за цікаву та змістовну зустріч і висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю, та зауважила, що процес встановлення та налагодження дружніх відносин між містами розпочнеться найближчим часом.

Наприкінці зустрічі на знак пошани відбувся обмін пам’ятними сувенірами.