English version
З 22 червня по 26 червня 2021 року проходив науково-практичний семінар «Україна-Китай: building bridges» у Харківській міській раді

У період з 22 червня по 26 червня 2021 року представники Сумської міської ради – Скиртач Л.А. (заступник директора Департаменту – начальник управління економіки, інвестицій та фінансів програм соціального захисту Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради) та Боженко К.В. (начальник відділу підприємництва, промисловості та організаційно-аналітичного забезпечення Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради) взяли участь у науково-практичному семінарі «Україна-Китай: building bridges» разом з представниками органів місцевого самоврядування з Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Кременчука, Полтави, Івано-Франківська, Хмельницького, Луцька, Мелітополя і Херсона. Також на зустрічі були присутні керівник китайської діаспори в Україні Лі Сюєган, представники дипломатичного корпусу, Товариства українсько-китайського міжрегіонального співробітництва та Українського дому в Пекіні, ректори вишів, представники ділових кіл.

Під час круглого столу, який відбувся 22 червня 2021 року, гостям представили низку презентацій, присвячених бізнес-парку «Екополіс ХТЗ», досвіду роботи з китайськими містами-побратимами, налагодженню торговельно-економічного співробітництва тощо.

Крім того, представники органів місцевого самоврядування протягом науково-практичного семінару ознайомилися зі специфікою взаємодії та основами успішної співпраці з китайськими партнерами. Для цього було проведено лекційно-практичні курси за темами, присвяченими історичним і культурним зв'язкам між Україною та КНР, адміністративній культури та діловому етикету в сучасному Китаї. Учасники занять дізналися про особливості переговорів з китайськими партнерами, формування складу делегації для поїздки до КНР та ін.