English version
Конкурс на виконання Цілей сталого розвитку 7 від компанії British Petroleum

Як збільшити частку відновлюваної енергії до 2030 року?

Компанія British Petroleum (BP) оголошує конкурс «Lead 2030 Challenge for SDG 7». Його мета – виявлення та підтримка інноваційних рішень в галузі відновлюваної енергії з потенціалом збільшення її частки у глобальному енергетичному балансі.

Кінцевий термін подання заявок – 5 січня 2020 року.

Більше можливостей для отримання фінансування Ви можете знайти у розділі «Гранти» . 

До участі запрошуються молоді новатори, котрі працюють над вдосконаленням сучасних відновлюваних технологій, таких як сонячна, вітрова енергії та біопаливо, досліджують нові технології для створення відновлюваних джерел енергії майбутнього, збільшують доступ до відновлюваної енергії у країнах, що розвиваються. Рішення-переможець отримає грант в розмірі 50 тисяч доларів США, а також наставництво від фахівців BP тривалістю один рік.

Заявки на програму Lead 2030 Challenge для SDG 7, яку зараз підтримує BP.

Цілі сталого розвитку чітко відображають потребу в стійкій та сучасній енергії для всіх, тоді як попит у світі на енергію продовжує зростати. У BP визнають, що світ явно не стоїть на стійкому шляху і потребує швидкого переходу до енергосистеми з низьким вмістом вуглецю. І для цього їм потрібна співпраця. Стратегія ВР узгоджується з Паризькою угодою, і вони поділяють думку обмежити підвищення температури. Вони визначаються як частина рішення про перехід енергії.

Поновлювані джерела енергії відіграватимуть ключову роль у просуванні переходу енергії. Вони є найбільш швидкозростаючим джерелом енергії сьогодні, і, мабуть, забезпечують принаймні 14% світової енергетичної суміші до 2040 р. Інноваційні рішення можуть потенційно порушити та мати ще більший вплив на збільшення частки відновлюваної енергії. У BP вже більше 20 років працюють у галузі відновлюваних джерел енергії - вони є одним з найбільших операторів серед своїх колег і розширюються, оскільки бачать більше можливостей.

BP з гордістю підтримує Challenge Lead 2030 для SDG 7. The Challenge має на меті знайти та підтримати інноваційні рішення з відновлюваної енергетики з потенціалом істотного збільшення частки відновлюваної енергії у світовій енергетичній суміші.

Конкурс запрошує молодих інноваторів, які:

 • Працюють над вдосконаленням сучасних відновлюваних технологій, таких як сонячна, вітрова енергії та біопаливо
 • Досліджують нові технології для виробництва відновлюваних джерел енергії майбутнього
 • Збільшують доступність відновлюваної енергії для всіх країн, що розвиваються, зокрема, для найменш розвинених країн.

Тема

 Як ми можемо збільшити частку відновлюваної енергії до 2030 року?

Переваги

Переможець отримає

 • Суму у 50 000 доларів США від ВР
 • 12 місяців наставництва від команди професіоналів ВР. Команда наставництва працюватиме над тим, щоб прискорити їхні рішення, виходячи з потреб своєї ініціативи чи організації, таких як:
 • Бізнес стратегія
 • Кращі практики збору даних
 • Моніторинг та оцінка
 • Дизайн виробу

Критерії відбору

 Націлено на: чітке узгодження із завданням SDG7.

 • Під керівництвом молоді: заснована людиною у віці 18–30 років.
 • Зосереджено: чітко структуровані часові рамки, визначені ключові зацікавлені сторони та бенефіціари та запропоновані результати, які є розумними та продуманими.
 • Перевірено: Легко доступний, на стадії впровадження або в минулому.
 • Вплив: Рішення повинні мати позитивний соціальний вплив, наприклад, створюючи зайнятість або розвиваючи навички.
 • Вимірювальний: вплив розчинів повинен бути адекватно виміряний та / або вимірюваний.
 • Фінансово життєздатна: повинна бути здатна досягти ефективності та незалежно вижити за рахунок створених ними ресурсів та / або залучених інвестицій та пожертвувань.
 • Масштабованість: Потенціал, який можна виконати так само добре або краще після розширення обсягу чи розміру та / або транспортування до інших регіонів.

 

Для отримання детальної інформації про конкурс, перейдіть за посиланням