English version
Старт Програми «Ін’єкції для відновлення бізнесу»!

Програма «Ін’єкції для відновлення бізнесу» (далі – Програма) проходить в рамках діяльності Центру розвитку малого і середнього бізнесу на виконання проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом. ХГНО «Сучасна жінка» координує роботу Центру розвитку малого і середнього бізнесу і реалізацію Програми.

Метою діяльності Центру розвитку малого і середнього бізнесу є підтримка жінок-підприємниць, надання інструментів для підвищення ефективності їх бізнесу, масштабування та виходу на ринок ЄС. Програма спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу, яким керують жінки, для відновлення і розширення їх підприємницької діяльності під час та після карантинних обмежень, пов’язаних з Covid-19.

Початок конкурсу: 27 серпня 2020 р.

Останній термін подання заявок: 27 вересня 2020 р. до 23:00

Очікувана дата початку підтримки: 1 жовтня 2020 р.

В рамках Програми допустимими є витрати на закупівлю обладнання, книг, підписку на онлайн-ресурси, участь в освітніх програмах та ін. Загальна сума фінансування програми складає 18 тисяч євро, сума коштів на підтримку одного бізнесу складає від 1 до 3 тис. євро.

В рамках Програми не будуть підтримані пропозиції заявниць, які перемогли у конкурсі міні-проєктів і отримують фінансування в рамках проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.

Участь у Програмі підтримки розвитку бізнесу відкрита для учасниць Тренінгових програм з розвитку бізнесу, «Бізнес в ЄС» і «Бізнес в турбулентні часи», які проходили у 2018-2020 рр. Для участі у Тренінговій програмі «Бізнес у турбулентні часи», яка буде проходити у м. Харків у вересні 2020 року, необхідно пройти реєстрацію: https://forms.gle/q2E9skAQpipWhQCK7.

 Для участі у Програмі потрібно до 23:00 27 вересня 2020 року на адресу електронної пошти womanactual@gmail.com надіслати наступні документи: (1) форму заявки, (2) бюджет, (3) копію витягу із ЄДР, (4) річний фінансовий звіт за 2019 рік і (5) фінансовий звіт за І півріччя 2020 року. У темі листа просимо зазначити «Програма фінансової підтримки бізнесу».

Документи можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3hzxWQw. Просимо уважно ознайомитись з Інструкцією для заявників.

Критерії оцінки: відповідність заявки меті Програми; реалістичність бюджету і його відповідність переліку допустимих витрат; сталість результатів.

Контактна особа: Дар’я Нагаївська, координаторка Центру розвитку малого і середнього бізнесу, d.nagayivska@gmail.com.