English version
Комунальне некомерційне підприємство «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» Сумської міської ради придбало три фетальні монітори за грантові кошти від Посольства Німеччини

Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради інформує, що за результатами участі в конкурсі мікропроєктів Посольства Німеччини комунальне некомерційне підприємство «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» Сумської міської ради стало одним з переможців та наприкінці 2020 року отримало грант в сумі 195 000 гривень на придбання трьох фетальних моніторів для облаштування реанімації для новонароджених дітей.

Нагадаємо, що щороку Посольство Німеччини надає підтримку обмеженій кількості мікропроєктів, які спрямовані на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про розробки, які реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців.

У 2020-му Посольство Німеччини надали підтримку чотирьом  проєктам. В умовах пандемії COVID-19 перевагу було віддано сфері медицини та, насамперед, проєктам, спрямованим на протидію COVID-19.