English version
Фінансування проектів від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва
Фінський Фонд Місцевого Співробітництва спрямований на підтримку місцевих (українських) неурядових організацій (НУО). Свої заявки можуть також подавати наукові та дослідницькі інститути, незалежні ЗМІ та заклади культури. Мета Фонду – підтримати сильні та активні громадські організації, що є важливою складовою дієвої демократії та відкритого суспільства. Подання проектної заявки: Для участі у І турі конкурсу усім заявникам необхідно надіслати аплікаційну форму, заповнену англійською мовою.  Кандидам  відібраним для участі у другому турі необхідно надіслати повну проектну пропозицію із супровідними документами. Фонд Місцевого Співробітництва Посольства у 2016 році складає 150 000 євро, кошти будуть розподілені між обраними заявниками. Бюджет запропонованого проекту не має перевищувати 50 000 євро, але не повинен бути менше, ніж 10 000 євро. У випадку якщо бюджет проекту перевищує 20 000 євро, організація повинна провести незалежний аудит.   Посольство не підтримує проекти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду. Запропоновані проекти розраховані, як правило, на один рік, але мають бути завершені не пізніше листопада 2016 року. Види проектів: Цьогоріч пріоритетними темами для проектів, що фінансуються в Україні, є наступні:
  1. Права людини та гендерна рівність, особливо по відношенню до уразливих груп, жінок, молоді та дітей.
  2. Демократія та належне врядування, особливо що стосується підтримки процесу проведення реформ в Україні, верховенство права та боротьба із корупцією.
  3. Охорона навколишнього середовища, особливо що стосується біологічного різноманіття.
Кінцевий термін подання заявок – 01.02.2016 р. 16:00 год. Детальна інформація за посиланням: http://www.finland.org.ua/public/default.aspx?nodeid=31733&contentlan=37&culture=uk-UA