English version
Британські урядові стипендії Чівнінґ у 2017-2018 навчальному році
Прийом заявок на стипендіальну програму Chevening 2017-2018 розпочався. Якщо ви хочете приєднатися до світової мережі успішних та впливових майбутніх лідерів, поки отримуватимете освіту у Великій Британії, ознайомтеся з правилами і вимогами та подавайтеся. Програма Чівнінґ – це глобальна стипендіальна програма уряду Великої Британії, заснована в 1983 році з метою надати можливість отримати освіту у вищих навчальних закладах Британії – переважно на річних магістерських програмах – фахівцям, які мають потенціал стати майбутніми лідерами, управлінцями та тими, хто формують суспільну думку. Що покриває стипендія? Чівнінґ покриває такі витрати: плата за навчання, щомісячна стипендія, подорож в обидві сторони узгодженим маршрутом, “підйомні” по прибутті та оплата за наднормативний багаж, додаткові витрати на підготовку дисертації чи дипломної роботи, вартість оформлення візи. Вимоги до заявників  Немає вікових обмежень для отримання стипендії Чівнінґ. Щоб претендувати на стипендію, заявник повинен:
  • бути громадянином України та мати намір повернутися в Україну після навчання
  • мати вищу освіту
  • мати щонайменше два роки робочого або еквівалентного досвіду перед поданням заявки
  • подати документи до принаймні трьох університетів Великої Британії та отримати їхню безумовну пропозицію на навчання до 13 липня 2017 року.
  • володіти англійською мовою (за IELTS, це, як мінімум, 6,5 балів сумарно, за TOEFL – 79)
Подання заявок Останній день подання - 08 листопада 2016 року (12:00 GMT (midday UK time) Якщо ви прагнете розкрити свій лідерський потенціал та долучитися до зростаючої мережі Чівнінґ, ознайомтеся з деталями подання заявки в електронному вигляді через систему e-Chevening за посиланням. Відповіді на найбільш часті запитання - тут.