English version
Семінар з цифрової безпеки та верифікації для українських і німецьких журналістів: набір відкрито

Німецький кооператив WECHANGE та українська освітня організація Інша Освіта запрошують подати заявку на семінар «Журналістика в умовах кризи та конфлікту – міжнародний обмін» для журналістів з України та Німеччини.

Місце проведення: Слов’янськ, Україна
Дати: 4 — 7 грудня 2019

У багатьох країнах конфлікт і криза ставлять під загрозу незалежну та об’єктивну журналістику. Іноді журналістика, в свою чергу, здатна загострити конфлікти. Не завжди вдається розпізнати пропаганду, розпалювання ненависті та приховані інтереси сторін конфлікту. Крім того, особиста і цифрова безпека журналістів часто знаходиться під загрозою.


Саме ці проблеми будуть у центрі уваги журналістського семінару організованому кооперативом WECHANGE та Іншою Освітою. 14 українських та німецьких журналістів запрошуються для обміну досвідом та обговорення цих питань з експертами. Учасники зустрінуться з місцевими журналістами, громадськими активістами та провідними спеціалістами у сфері цифрової безпеки. Вони познайомляться з умовами роботи у прифронтовій зоні і дізнаються більше про прийоми журналістів, які висвітлюють конфлікти і війни. Цифрова безпека стане одним з ключових акцентів семінару.

Витрати:
Транспортні витрати, проживання в готелі (розміщення по двоє людей в одній кімнаті), і більша частина трапез оплачуються WECHANGE. Можливі додаткові витрати макс. 20 € для особистих потреб.

Вимоги до учасників:
* Зацікавленість темою цифрової безпеки та фейкових новин,
* Досвід роботи журналістом не менше 2-х років в друкованих, онлайн-, радіо- або телевізійних медіа або в якості блогер(ки)а,
* Матеріали пов’язані з темою Донбасу, або інших зон ведення воєнних дій у Європі,
* Знання англійської мови як основної мови всіх навчальних модулів та обговорень. Рівень вище середнього (від В1 і вище)

Подача: не пізніше 15 жовтня 2019 року 23:59 (час за Берліном).

Якщо ви зацікавлені подати заявку, заповніть цю форму.
Якщо у вас є будь-які запитання щодо процесу подачі заявки, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу journalism@wechange.de
____________

Цей семінар фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.