English version
Бізнес-школи та хаби запрошують на безкоштовний Crash Course зі сталого розвитку

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в партнерстві з Львівською бізнес-школою УКУ за фінансової підтримки Міністерства економічного розвитку Нідерландів запрошують представників бізнес-шкіл, акселераторів, інкубаторів та хабів долучитися 23-27 березня 2020 року до першого Crash Course у Львові. Інформаційні партнери: видання «Бізнес» та Hubs.ua

Сьогодні КСВ – це не просто модний бізнес-тренд, а необхідна умова будь-якої організації чи компанії, яка хоче зміцнити свою репутацію та залишитися актуальною для майбутніх поколінь. Все більше світових та українських компаній переосмислюють свої бізнес-моделі: товари та послуги стають соціально-орієнтованими, а добробут населення переважає над власними інтересами компаній.

З метою підвищення інноваційних можливостей та потенціалу розвитку бізнес-шкіл, інкубаторів та хабів в Україні, 23-27 березня 2020 року у Львові відбудеться перший Crash Course зі сталого мислення та корпоративної соціальної відповідальності. Це 5-ти денний інтенсивний тренінг, спрямований на вдосконалення бізнес-моделі бізнес-шкіл та хабів, підвищення їх конкурентоспроможності та довгострокової сталості. 

Участь – безкоштовна.

Організатори запрошують представників бізнес-шкіл, акселераторів, інкубаторів та хабів, які хочуть бути в курсі останніх тенденцій, вивчати новітні голландські підходи в управлінні, інновації та стійкість та інтегрувати їх у свої організації під наставництвом кращих голландських та українських експертів. КСВ – це відповідальне ведення бізнесу, тому впровадити стратегію сталого розвитку може будь-яка організація в рамках своїх можливостей.

Центральними темами курсу будуть: глобальні КСВ тенденції та нові технології, дизайн-мислення, Теорія U, стале мислення, Цілі сталого розвитку (SDG), стійкі інновації, бізнес-моделі та фінальна презентація перших кроків учасників до імплементації сталого мислення у свою діяльність.

Після 5-ти денного інтенсиву, бізнес-школи та хаби отримають 4 години коучингу від спеціалізованого тренера на кожну організацію.

 

Як стати учасником?

Кожна організація може делегувати двох представників з управлінських та освітніх організацій, щоб подати ОДНУ заявку на CrashCourse. Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму Англійською мовою до 20 лютого 2020 року включно.

Організатори НЕ БУДУТЬ покривати вартість проїзду та проживання. Хоча, УКУ із задоволенням забронює перші 15 місць у гуртожитку за принципом “хто перший”. Під час курсу організатори забезпечують каву-перерву та обіди.

_________

За детальною інформацією щодо курсу звертайтеся до менеджерки проєкту Олександри Гондюл, +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

Спікери:

Кращі українські та голландські експерти, що спеціалізуються на інноваціях, конкурентоспроможності малого та середнього бізнесу, сталості та розвитку стратегії, поділяться своїми знаннями, досвідом та думками з українськими учасниками.

Серед них:

  • доктор  Liesbeth Rijsdijk, директорка із зовнішніх та міжнародних питань на Бакалаврській програмі ділового адміністрування (BBA) “Глобальне управління проектами та змінами” у Віндесхеймському коледжі (WHC), старша наукова співробітниця на дослідницькій програмі «Соціальні інновації Віндесхейма» у Віндесхеймському університеті прикладних наук, Нідерланди.
  • Експерти компанії Noorderwind – Christiaan Maats, розробник сталих брендів і продуктів, та Sanne Mylonas, розробниця спільнот та Lean коуч.
  • Марина Саприкіна, експертка з КСВ та сталого розвитку, авторка першої в Україні книги про КСВ (2012), першого онлайн-курсу з КСВ (2019), консультантка більш ніж 50 компаній в Україні.