English version
25-26 березня 2019 з робочим візитом до міста Суми завітали представники муніципалітету міста Люблін (Польща) з метою обговорення облаштування скверу польсько-української дружби

25 березня відбулася робоча зустріч представників Сумської міської ради на чолі з міським головою Олександром Лисенко з муніципальними архітекторами з міста-партнера Люблін (Республіка Польща).

Під час зустрічі Олександр Лисенко висловив подяку керівництву  міста-партнера Люблін та зазначив, що саме завдяки колегам з Любліну місто Cуми має змогу  долучатися до реалізації проектів та ініціатив, які сприяють розвитку місцевого самоврядування та допомагають підтримувати партнерські зв’язки між містами в активному стані.

Представники дружнього міста Люблін в черговий раз засвідчили свою готовність до співпраці, знайшли час аби відвідати місто Суми з такого важливого приводу – обговорення можливих варіантів облаштування скверу польсько-української дружби.

Перший заступник міського голови Володимир Войтенко, висловив сподівання, що облаштуваний сквер стане не лише зоною для відпочинку мешканців, але й стане гідним уособленням дружніх взаємин між українським та польським народами.

Після зустрічі з керівництвом міста архітектори з міста Люблін оглянули місце розташування майбутнього скверу та розглянули проектні матеріали щодо скверу в управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради, на підсумковій зустрічі висловили свої ідеї стосовно облаштування скверу та напрацювали план подальших дій.

Також під час візиту до міста Суми іноземні гості відвідали художню школу ім. Лисенка, обласний художній музей ім. Н. Онацького, Сумську обласну філармонію, оглянули центр міста під час екскурсії, організованої для них представниками управління архітектури та містобудування.