English version
Зустріч з представниками неурядової організації Fondazione Progetto Arca (Італія)

 18 червня відбулася зустріч першого заступника міського голови Артема КУЗНЕЦОВА, представників Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради та виконавчих органів СМР з представниками неурядової організації Fondazione Progetto Arca (Італія): асистенткою керівника проєкту Софією ТОРЛОНТАНО та представником неурядової організації Лоренцо ЛЕОНАРДІ, під час якої були обговорені можливості співпраці за секторами: «Охорона здоров’я», «Освіта», «Захист».

Основною метою візиту було оцінити поточні потреби навчальних та медичних закладів з метою надання гуманітарної допомоги, а також забезпечення першочергових потреб ВПО. Делегація прагнула зрозуміти конкретні виклики, з якими стикаються ці заклади, та визначити найефективніші способи надання підтримки.

З цією метою представники вказаної організації відвідали  КУ ЗОШ № 23, ССШ № 17, де оглянули укриття та обговорили необхідність придбання меблів, обладнання тощо для них з метою створення умов для забезпечення навчального процесу.

Проведено зустріч з керівництвом медичних закладів, зокрема КНП «ЦПМСД №1» СМР та  КНП «ЦПМСД №2» СМР щодо реалізації ініціативи «Готівка на допомогу», в рамках яких, зокрема  були обговорені можливості  забезпечення потреб в діагностичних медичних виробах, які не включені до Програми медичних гарантій надання медичної допомоги населенню на первинному рівні.

Також представники організації ознайомилися з роботою департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради в частині організації прийому переселенців, зокрема щодо їх реєстрації, видачі гуманітарної допомоги. Також було озвучено основні потреби внутрішньо переміщених осіб, в продуктових наборах, засобах гігієни, постільної білизни, тощо.

Гості запевнили, що планують розробити детальний план надання допомоги на основі виявлених потреб громади для ефективного впровадження проектів Fondazione Progetto Arca.