English version
Набір на програму “Навчай для України”

“Навчай для України” шукає прогресивну молодь, яка навчатиме дітей у малих населених пунктах

Програма “Навчай для України” розпочала набір охочих зробити свій внесок у формування майбутнього країни та на два роки стати вчителем у селі чи малому містечку

“Навчай для України” – програма розвитку для молоді, яка залучає найкращих випускників і молодих спеціалістів різних галузей до вчителювання на 2 роки у малих містечках і селах, де вони стають рольовими моделями, відкривають нові перспективи в житті дітей і сприяють розвитку громади. Педагогічна освіта для участі не потрібна, адже учасники можуть отримати її уже під час участі в програмі.

“Навчай для України” є частиною глобальної мережі організацій Teach For All (“Навчай для усіх”), яка була заснована у 2007 році і на сьогодні об’єднує партнерські організації у 61 країні. Щорічно майже 20 000 вчителів організацій Teach For All забезпечують доступом до якісної освіти, більш ніж 1 500 000 дітей.

Зараз в 5 областях України вже вчителюють 26 талановитих молодих людей, які стали наставниками для понад 7 000 дітей в малих містечках та селах. Окрім шкільної програми, учасники Навчай для України організовують позакласні гуртки, створюють молодіжні простори та розповідають дітям про різноманітні можливості. 

Вимоги:

Програма шукає молодих людей віком до 35 років з потужною мотивацією і дипломом бакалавра або магістра (будь-яка спеціальність). Потрібно добре володіти одним із основних шкільних предметів та бути готовим/ою переїхати у громаду на 2 роки.

Учасник отримує:

  • офіційне працевлаштування та стипендію
  • нетворкінг та обміни з учасниками із інших 60 країн, де існують схожі програми
  • навчання та менторську підтримку
  • можливість безкоштовно здобути магістратуру в університеті ім. Грінченка

А ще дуже круту спільноту однодумців і можливість формувати майбутнє країни.

Заходьте на сайт програми та одавайте заявку на teachforukraine.org/join. Дедлайн першої хвилі набору – 28 лютого.