English version
За підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина оновлено харчоблок у Комунальній установі Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25

Департамент фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради інформує, що за результатами участі в конкурсі мікропроєктів Посольства Німеччини Сумська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів №25 стала одним з переможців та наприкінці 2020 року отримала грант на оновлення шкільного харчоблоку в сумі еквівалентній 6,5 тис. євро.

За рахунок грантових коштів Посольства Німеччини в сумі 204 тис. гривень та співфінансування в сумі 199,3 тис. гривень було відремонтовано овочевий цех, внутрішню каналізацію харчоблоку, придбано стільці для шкільної їдальні, виробничий стіл та мийку, електричну плиту, жарову шафу, м’ясорубку, машину для переробки овочів, марміт для перших страв та інше необхідне для шкільного харчоблоку обладнання.

Нагадаємо, що харчоблок школи був створений ще в далекому 1967 році. У процесі експлуатації був повністю зруйнований овочепереробний цех. Було старе обладнання, тому неможливо було забезпечити якісним харчуванням учнів школи. Завдяки новому обладнанню покращено умови харчування та приготування їжі для дітей у навчальному закладі.

 

Довідково:

Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроєктів, спрямованих на покращення основних потреб вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.

Мікропроєкти – це заходи/проєкти з коротким терміном реалізації, спрямовані на поліпшення базових потреб населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проєкту.

Посольство підтримує організації/установи/спілки/неурядові організації у здійсненні їхніх проєктів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може самостійно реалізувати свій проєкт. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника. Можливе часткове фінансування третіми сторонами.