English version
“Як писати просто” — практичний курс для громадських організацій на Європейському Просторі

Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні на платформі Європейський Простір запустив практичний курс для громадських організацій — “Як писати просто”.

Курс підготувала Юлія Колесник, тренерка Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні. 

Цей невеликий практичний курс допоможе зрозуміти, як писати ефективні тексти для комунікації з громадськістю, а проектно-кабінетну мову залишити для спілкування з донорами.

За останній час комунікація громадських організацій суттєво покращилась, але для масштабних змін потрібно залучати більше людей. 

Основа правильної комунікації зі своїми аудиторіями — це якісний та ефективний текст, який зрозумілий, чіпляє та запам’ятовується.

Формалізми, складні закручені речення, скорочення, юридичні терміни. Все це робить текст практично нечитабельним. Такий стиль впливає на сприйняття повідомлення. Він не надихає людей підтримати ініціативу, а навпаки, створює імідж громадського сектору як ще однієї категорії “чиновників”.  

У практичному курсі ви дізнаєтеся: як знайти свою цільову аудиторію; що врахувати у роботі з темою та планом; для чого спрощувати тексти; що необхідно для створення якісного комунікаційного тексту. А також — ви зможете зіграти у “Кабінетне бінго”, аби легко та швидко перевірити свій текст.

Запрошуємо уже зараз пройти навчання та отримати Сертифікат!


Матеріал підготовлений в рамках The EU Project for Civil Society Development in Ukraine. Проект ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україністворено задля зміцнення українського громадянського суспільства шляхом посилення ролі організацій громадянського суспільства у реалізації та моніторингу демократичних реформ та всебічному соціально-економічному розвитку в країні.