English version
Візит координатора грантової програми фінансової допомоги «КУСАНОНЕ» до КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» та КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5»

 Підготовлені КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» та КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5» проекти успішно пройшли перший етап конкурсного відбору на отримання грантової допомоги за програмою КУСАНОНЕ Уряду Японії та потрапили до короткого списку, які будуть розглядатися на другому етапі. Другий етап відбору передбачає візит представника Посольства Японії до закладу-реципієнта для більш детального вивчення проекту та знайомства зі сторонами, які будуть залучені до реалізації проекту, якщо він буде схвалений.

З цією метою 1 липня 2019 року в м. Суми перебувала представниця Посольства Японії, координатор грантової програми фінансової допомоги «КУСАНОНЕ» Анна Бушма, яка познайомилася з керівництвом лікарень, оглянула їх матеріально-технічну базу та обговорила нагальні питання та потреби, що існують на сьогодні.

У разі схвалення проектів на ІІ етапі матеріально-технічна база КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»  поповниться новим обладнанням, яке дозволяє проведення своєчасної діагностики і лікування патології органів травлення та органів дихання у дітей, а в КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5» планується придбання нового сучасного рентгенодіагностичного комплексу.