English version
Відбулося засідання робочої групи з питань реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах міста Суми"

20 серпня 2019 року відбулося засідання робочої групи щодо реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах м. Суми», який реалізується в рамках спільного проекту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Європейського Інвестиційного Банку «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України».

 

Під час засідання члени робочої групи, створеної відповідно до розпорядження міського голови створеної розпорядженням міського голови від 17.12.2018 № 456 – Р «Про реалізацію проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах м. Суми» обговорили ряд важливих питань, що стосуються подальшої реалізації проекту та були сформовані під час візиту наприкінці липня до міста Суми консультантів, що надають технічну підтримку в реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в дошкільних навчальних закладах м. Суми», зокрема: вибір стратегії закупівель, джерело оплати послуг інженера з технічного нагляду, вибір типу фасаду тощо.

 

Також учасники засідання розглянули та погодили розроблений план екологічного та соціального управління – план заходів, спрямованих на зменшення або уникнення можливого негативного впливу на навколишнє природнє середовище та соціум, що пов’язаний з проведенням ремонтних робіт в рамках Проекту. В подальшому план екологічного та соціального впливу буде направлено для схвалення Європейським інвестиційним банком.