English version
Відбулась зустріч з представниками міста-партнера Целле (Німеччина) з обговорення участі у проєкті «Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу»

2 червня 2021 року за підтримки Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) некомерційного ТОВ «Engagement Global» відбулася зустріч в онлайн форматі представників Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради з представниками партнерського міста Целле (Німеччина).


Також участь у зустрічі взяли представники КНП «Дитяча клінічна лікарня св. Зінаїди» Сумської міської ради, оскільки цей медичний заклад виявив бажання спробувати власні сили та підготувати проєктну заявку для отримання фінансової підтримки від проєкту «Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу».


Учасники зустрічі обговорили підготовлену проєктну заявку та мали змогу отримати поради щодо подальшого її доопрацювання безпосередньо від керівниці проєкту «Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу» Джессіки Швентайт.


Традиційно в зустрічі взяли участь також представник Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі» (SKEW) Engagement Global Маґдалена Хен та регіональний координатор у Центральній, Південній та Східній Україні Артем Садомов.