English version
УКРАЇНСЬКО-ЧЕСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ 2019

19 листопада 2019 року у рамках офіційного візиту прем'єр-міністра Чеської Республіки Андрея Бабіша в Україну за підтримки Посольства ЧР в Україні та Чеської торгової палати в ТПП України відбудеться українсько-чеський бізнес-форум.

Чеську бізнес-делегацію, до якої увійдуть представники різних секторів економіки, очолить президент Чеської торгової палати Владімір Длоугі.

Очікується, що прем'єр-міністр Чеської Республіки, віцепрем'єр-міністр, міністр промисловості і торгівлі Чехії та Прем'єр-міністр України й інші високопосадовці особисто відкриють бізнес-форум і привітають його учасників.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії, досвід інтеграції чеської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, після чого відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

Детальну програму заходу  буде оголошено додатково.

Список чеських компаній із побажаннями щодо можливої кооперації

Програма

До пріоритетних напрямів українсько-чеського ділового співробітництва належать промисловість, традиційна та альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

 До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків із Чеською Республікою.

Кінцевий термін подачі заявки на участь в заході - 18 листопада (понеділок) до 14:00.

Вартість участі у заході:

480 грн (вкл. ПДВ),

для членів ТПП України – 360 грн (вкл. ПДВ).

Акредитація ЗМІ триватиме до 16:00 18 листопада за і-мейлом press@ucci.org.ua

Прес-служба лишає за собою право відмовити у акредитації.

СПОНСОРСТВО: компаніям, які прагнуть підвищити свою пізнаваність і презентувати свої продукти та послуги широкому загалу учасників і гостей форуму, пропонується можливість виступити партнером заходу.

СПОНСОРСЬКИЙ ПАКЕТ

Контакти для довідок: тел.: (044) 461 98 07/08, (13-15 листопада 2019 року стаціонарні телефони не працюватимуть)

Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua),
Ольга Бондаренко (boi-ier@ucci.org.ua),
Анна Любима (dept.ier@gmail.com, тел.: +38 095 546 65 09),
Валерія Забашта (zva-zed@ucci.org.ua, тел.: +38 050 366 49 97).