English version
Розпочато V набір до Відкритого університету реформ
Якщо ви молода людина, яка прагне реалізуватися у громадському секторі, хоче приєднатися до творення та впровадження реформ у країні, отримати практичні навички та знання – подавайте заявки на навчання у Відкритому університеті реформ, освітньому проекті Реанімаційного Пакету Реформ та  Центру демократії та верховенства права. НА ВАС ЧЕКАЮТЬ:
  • 3 місяці навчання та стажування в команді реформаторів, кращих громадських організаціях;
  • цікаві заняття, лекції та тренінги, участь і залучення до організації публічних акцій, форумів, інших заходів організацій – членів Реанімаційного Пакету Реформ (РПР)
  • спілкування з провідними експертами та фахівцями РПР та міжнародних організацій.
  ЯКА СТРУКТУРА НАВЧАННЯ? Навчання та стажування триватиме 3 місяці. Навчальна програма включатиме лекції, тренінги, дискусії, майстер-класи від провідних експертів РПР, відомих журналістів, громадських діячів. Окрім навчання на учасників чекає унікальна практика – тримісячне стажування в провідних громадських організаціях України. КОЛИ ТА ДЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ? 4 березня 2017 року в м. Києві. КОГО МИ ЗАПРОШУЄМО? 30 молодих та вмотивованих особистостей, які:
  • прагнуть долучитись до реформування країни уже сьогодні;
  • готові відвідувати суботні лекції три місяці поспіль;
  • налаштовані пройти не менше 180 годин стажувань у громадських організаціях упродовж навчальної програми.
  Організаційні питання: Участь у навчанні безкоштовна. Для участі в п’ятому наборі необхідно зробити чотири кроки:
  1. Вподобати сторінки Відкритого Університету Реформ, Реанімаційного Пакету Реформ та Центру демократії та верховенства права;
  2. Заповнити заявку за посиланням https://goo.gl/forms/iwdRcJ6kJYQPxBq92;
  3. Надіслати своє резюме листом з темою “ваше прізвище та ім’я ВУР V” до 19 лютого 2017 року включно на пошту oureforms@gmail.com;
  4. Пройти співбесіду з організаторами проекту.
Ми чекаємо саме на вас! Якщо виникли додаткові питання, пишіть на oureforms@gmail.com.