English version
Новий напрямок міжнародної співпраці – дружнє місто Сіньсян (Китайська Народна Республіка)

На запрошення народного уряду міста Сіньсян, провінції Хенань (Китайська Народна Республіка) 23-28 жовтня представники міста Суми, на чолі з секретарем Сумської міської ради Андрієм Барановим, перебували з офіційним візитом у місті Сіньсян.

До складу делегації увійшли депутат Сумської міської ради Олександр Зименко, директор департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Світлана Липова, ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика.

25 жовтня 2018 року відбулося урочисте підписання Угоди між містами Суми, Сумська область (Україна) та Сіньсян, провінція Хенань (Китайська Народна Республіка) про встановлення дружніх відносин, яка засвідчує, що обидві Сторони відповідно до принципів рівності та взаємної вигоди будуть здійснювати обміни та співпрацю між двома містами в різних формах у сферах економіки, торгівлі, науки та техніки, культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, персоналу тощо, щоб сприяти загальному процвітанню та розвитку.

Під час зустрічі з керівництвом міста Сіньсян, представники міста Суми мали можливість презентувати економічний, інвестиційний та науковий потенціал міста Суми.

Насичена програма візиту дала змогу членам делегації міста Суми прийняти участь у Міжнародному форумі по інноваціям та технології, відвідати виставку наукових досягнень, сучасні підприємства, наукові заклади, а також агро- і технопарки міста Сіньсян.