English version
Люблін запрошує до участі у Форумі партнерів

Протягом вже 10 років восени Люблін на кілька днів стає місцем зустрічі для практиків транскордонного співробітництва з країн Європейського Союзу та Східного Партнерства. Цього року Конгрес Транскордонного Співробітництва Люблін 2020 (раніше відомий як Конгрес ініціатив Східної Європи), буде присвячений викликам, які перед місцевими громадами всієї Європи поставила пандемія COVID-19.

Провідною темою Конгресу, який пройде 6-9 жовтня 2020р. буде: «Самоврядування завтрашнього дня. Між відкритістю і відповідальністю». З огляду на нинішню ситуацію захід повністю пройде у віртуальному просторі з використанням сучасної платформи і з синхронним перекладом на три мови: польську, англійську та російську.

Як і в попередні роки, в рамках Конгресу буде організовано  Форум партнерів, який покликаний створити простір для спілкування та обміну досвідом між організаціями, які шукають міжнародних партнерів.

Цілі і переваги участі у Форумі:

  • можливість встановлення нових контактів з установами та організаціями з Європи та країн Східного партнерства;
  • обмін досвідом;
  • процес набору учасників  гарантує, що Ви тут не зустрінете невипадкових людей.

Щодня захід буде збирати практиків міжнародного співробітництва за такими тематичними напрямками:

  • день I (06.10.2020) - підприємництво та міжсекторальне співробітництво для економічного розвитку, включаючи охорону навколишнього середовища;
  • день II (07.10.2020) - соціальна політика, включаючи освіту та проєкти з розвитку громадянського суспільства;
  • день III (08.10.2020) - культура, туризм і спорт.

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, муніципальних установ, шкіл і університетів.

Прийом заявок на участь у Форумі триватиме до 29 вересня 2020 року.

Форма заявки доступна на сайті: https://lublin2020.conrego.pl/ru у вкладці «Форум партнерів» або за посиланням https://lublin2020.conrego.pl/ru/partner-forum-ru

Заявки на участь приймаються за адресою justyna.targonska@lublin.eu