English version
Грант Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

     Питання енергетичної незалежності громад є одним із пріоритетних, зважаючи на виклики сьогодення щодо стабільності постачання енергоносіїв. Уся цивілізована спільнота, зокрема європейські партнери потужно допомагають Україні у відновленні після дій російської навали.

     Наразі усі розуміють, що за альтернативною енергетикою майбутнє. Тому Департаментом фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради уже на початку повномасштабної війни велися перемовини з міжнародними організаціями та донорськими установами щодо реалізації проєктів зі складовою відновлюваних джерел енергії.

     На сьогодні вже є перші успіхи.  Проєктна заявка: «Улаштування мережевої сонячної електростанції для забезпечення безперебійного гарячого водопостачання будівлі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Троїцька, 28» пройшла відбір як демонстраційний проєкт та буде фінансуватись, у рамках реалізації проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

     Обсяг гранту складає 100 тисяч євро.

     Маленькими кроками до перемоги на всіх фронтах, у тому числі на енергетичному!