English version
Європейська премія для міських громадських просторів
Європейська премія для міських громадських просторів - конкурс, що заснований сімома європейськими інституціями у 2000 році. Мета премії - визнання та заохочення проектів відновлення та захисту громадського простору в містах Європи. Європейська премія для міських громадських просторів - це дворічна, почесна конкуренція для відновлення та вдосконалення громадських приміщень, стан яких розуміється як явний показник демократичного здоров'я наших міст. Премія підтримує відкрите місто з універсальним доступом, що гарантує гармонійне співіснування громадян, змішане використання, стабільну мобільність, збереження історичної пам'яті про місцевість та сприяння участі громадян у створенні спільних приміщень. Сім європейських установ є організаторами десятої премії. Роботи по створенню, відновленню та поліпшенню громадського простору, здійсненого в географічній зоні Ради Європи в 2016 та 2017 роках, можуть бути представлені на премію їх авторами або організаціями-промоутерами Процедура вступу для участі у конкурсі є безкоштовною, складається з двох частин:
  • Он-лайн реєстрація. Он-лайн реєстрація на www.publicspace.org буде відкрита з 15 січня 2018 року. Учасник повинен зареєструватися в режимі онлайн, заповнивши, по-перше, основну форму щодо поданої роботи та контактної особи, а потім надавати всю іншу необхідну інформацію. Якщо реєстраційний файл учасника не закрито протягом періоду реєстрації, він автоматично буде закрито 21 лютого 2018 року о 12 годині. Якщо особа, яка виходить на премію, представляє більше однієї роботи, то для кожної роботи окремо слід дотримуватись процедури он-лайн реєстрації.
  • Презентація матеріалу.
Необхідно подати наступну документацію:
  • один друкований та підписаний примірник Посібника з прав;
  • три жорсткі панелі в форматі A3 та горизонтальній орієнтації.
Документація повинна бути подана в добре захищеному пакеті через кур'єрську службу або особисто до 21 лютого 2018 року до 20 години. У випадку з пакетами, відправленими поштою або посланником, дата відправлення повинна бути підтверджена в поштовому відділі або службі кур'єрської служби. Дедлайн - 21 лютого 2018 року.  Форма для заповнення: http://publicspace.org/en/prize/prize-register Всі деталі на: http://publicspace.org/en/prize/rules/2018