English version
До міста Суми прибув гуманітарний вантаж від муніципалітету партнерського міста Целлє

Департамент фінансів, економіки та інвестицій інформує, що 26 вересня 2022 року до міста Суми прибув гуманітарний вантаж від муніципалітету партнерського міста Целлє (Німеччина). Серед доставленого – продукти харчування, засоби гігієни, медичні засоби та препарати тощо.
Процес підготовки та організації доставки гуманітарної допомоги відбувався за особистої участі обербургомістра міста Целлє доктора Йорга Нігге. Після вивантаження майже 20 тонн гуманітарного вантажу буде розподілено Першим сумським гуманітарним штабом для подальшої передачі мешканцям громади, лікувальним закладам тощо.
Це вже другий гуманітарний вантаж від дружнього міста Целлє від початку повномасштабного вторгнення рф. Слід також зазначити, що у даний час вже опрацьовується питання організації наступної партії гуманітарної допомоги від міста Целлє наприкінці листопада а також комунальної техніки та транспортних засобів.
У своєму листі вдячності Сумський міський голова висловив вдячність особисто обербургомістру, працівникам муніципалітету та всім жителям дружнього міста Целлє за всебічну підтримку та допомогу.