English version
Делегація від Сумської міської ради взяла участь у Конгресі транскордонного співробітництва (м. Люблін, Польща)

На запрошення адміністрації дружнього міста Люблін (Польща)
4-6 жовтня у складі офіційної делегації представників Сумської міської ради на чолі з секретарем Сумської міської ради Олегом РЄЗНІКОМ з робочим візитом заступник начальника відділу інвестицій та зовнішнього партнерства Департаменту фінансів, економіки та інвестицій, Катерина ГАВРИЛОВА, відвідала місто-партнер Люблін (Республіка Польща).

Під час візиту, 4 жовтня делегація з міста Суми взяла участь в урочистій церемонії відкриття пам’ятника блаженному священномученику отцю Омелянові Ковчу в концтаборі Майданек. Урочистості також відвідав міністр закордонних справ України Дмиро КУЛЕБА, який вшанував пам'ять видатного українського гуманіста, що під час Другої світової війни рятував євреїв від знищення, а перебуваючи в окупованому нацистами Львові, наважився відкрито стати на захист євреїв.

 5-6 жовтня делегація взяла участь у Конгресі транскордонного співробітництва, в рамках якого відбулася робоча зустріч із президентом міста Люблін Кшиштофом ЖУКОМ, під час якої обговорили напрямки майбутньої співпраці між містами.

У рамках Конгресу, делегація з міста Суми взяла участь у Форумі Партнерів, де учасники Конгресу з країн ЄС, Білорусі та України отримали можливість обмінятися контактами та налагодити перспективи подальшої співпраці. Окрім того, для учасників Конгресу був організований навчальний візит до Пулавського науково-технічного парку, будівництво якого фінансувалося за рахунок грантових коштів Європейського Союзу та який на сьогодні є стартовим майданчиком розвитку інноваційних стартапів та наукових ініціатив.