English version
Відбулася зустріч Сумського міського голови з Директоркою Центру інформації та документації НАТО (Представництво НАТО в Україні) Вінетою Кляйне

21 травня 2021 року у Конференц-залі Сумського міського голови відбулася особиста зустріч Олександра Лисенка з Директоркою Центру інформації та документації НАТО (Представництво НАТО в Україні) Вінетою Кляйне. На зустрічі також були присутні керівник проєктів Центру інформації та документації НАТО Світлана Ротаєнко, завідувач сектору зовнішнього партнерства Департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради Ігор Петренко.


Сумський міський голова привітав гостей та ознайомив їх з основними соціально-економічними показниками міста Суми, його промисловим, інвестиційним та економічним потенціалом. Окремо міський голова зупинився на інформації про науковий потенціал міста Суми – його ВУЗах, оскільки відвідування СумДУ, що відбулося напередодні, викликало неабиякий захват у представників Центру.


У свою чергу Вінета Кляйне розповіла, що Центр інформації та документації НАТО ефективно співпрацює з Центром досліджень регіональної безпеки з НАТО, який створений на базі Сумського державного університету, а також відзначила високий рівень організації Міжнародного семінару з питань стійкості і безпеки, що упродовж трьох днів проходив на базі Конгрес-центру СумДУ і у якому вона брала безпосередню участь.


На завершення зустрічі Вінета Кляйне та Олександр Лисенко взаємно подякували один одному за цікаву та змістовну бесіду і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.