English version
Онлайн-навчання на курсі «Командна робота на відстані: від організації до результату»

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO пропонує долучитися до онлайн-навчання на курсі «Командна робота на відстані: від організації до результату» на веб-платформі Спільноти практик:Сталий розвиток.

Робота на відстані - це наша нова реалість. 
І ситуація з поширенням коронавірусу COVID 19 яскравий тому приклад. Проте кожному так чи інакше вже доводилося працювати на відстані: з іноземними партнерами, колегами з інших організацій, перебуваючи вдома, у відпустці тощо.

У зв’язку з цим проект DESPRO запрошує до онлайн-навчання на курсі “Командна робота на відстані: від організації до результату”, який ВЖЕ відкрито для проходження в будь-який зручний для вас час на веб-платформі Спільноти практик:Сталий розвиток https://udl.despro.org.ua

На курсі кожен із учасників незалежно від сфери його діяльності знайде корисну інформацію про те як:

  • підвищити свою особисту ефективність;
  • поєднувати роботу та відпочинок;
  • уникнути професійного вигорання, працюючи на відстані;
  • підтримувати командний дух та знайти своє місце в команді;
  • уникнути непорозумінь та працювати конструктивно, перебуваючи на відстані;
  • побудувати ефективну комунікацію;
  • організувати роботу команди (планування, контроль, моніторинг та оцінювання), та які IT-рішення у цьому допоможуть.

Також у цьому курсі ви знайдете корисні інструменти, методики самодіагностики та рекомендації щодо використання в своїй роботі різних ІТ-сервісів. 

Курс відкритий постійно для зарахування усіх зацікавлених учасників Спільноти практик:Сталий розвиток та є безт’юторним, учасники працюють за своїм графіком, і по його закінченню система генерує електронний сертифікат.

Для участі у курсі потрібно зареєструватися на Спільноті практик https://udl.despro.org.ua та пройти зарахування на курс https://udl.despro.org.ua/course/view.php?id=135