English version
Міжнародний аматорський театральний фестиваль в Мажейкяй (Литва)

У листопаді 2022 року в Центрі культури Мажейкяйського районного муніципалітету відбудеться І Міжнародний фестиваль аматорського театру «У мене є мрія...» на честь вшанування творчості піонера литовського театру й кіно Юозаса Вайчкуса.

Так званий літаючий театр Юозаса Вайчкуса, офіційно заснований у 1911 році, відродили в Мажейкяй у 2010 році. З 2012 року організовуються щорічні аматорські театральні зльоти, в яких охоче беруть участь аматорські театри з усієї Литви. Щороку літаючий театр Юозаса Вайчкуса бере активну участь у різноманітних культурних заходах, проектах та фестивалях не лише в Литві, а й за кордоном. Метою нашого театру є організація міжнародного фестивалю аматорських театрів, на який ми запрошуємо аматорський театральний колектив вашої країни чи міста.

Зараз ми працюємо над проектом, щоб обговорити можливість проведення такого фестивалю в Мажейкяй. Запрошуємо вас взяти участь у цьому фестивалі та представити свою національну драматургію. Будь ласка, надішліть нам своє підтвердження про участь у проекті, організованому літаючим театром імені Юозаса Вайчкуса Центру культури Мажейкяйського району. І дуже важливо, якщо ви бажаєте взяти участь, будь ласка, повідомте нам про групу.

Ми чекаємо вашого підтвердження до кінця 3 листопада 2021 року. 

Ми з нетерпінням чекаємо на вашу відповідь на адресу investdfei@gmail.com