English version
Місто Суми підтримує нові ініціативи міста-партнера Люблін (Республіка Польща)

Наприкінці травня Директор Центру міжнародної співпраці адміністрації міста Люблін Кшиштоф Становський звернувся з проханням підтримати ініціативу організації проєкту «Конгрес ініціатив Східної Європи: самоврядування завтрашнього дня. Між відкритістю та відповідальністю» (онлайн платформа), який буде подано на участь у конкурсі Міністерства закордонних справ Республіки Польща «Публічна дипломатія 2020 – новий вимір».

Конгрес ініціатив Східної Європи вже багато років є місцем зустрічі практиків з різних середовищ у сфері транскордонної співпраці та співпраці для розвитку. Це подія, яка дозволяє налагоджувати нові партнерські зв’язки, брати участь в міжнародних ініціативах або здобувати унікальні знання і цінний досвід.

Упродовж кількох останніх років у місті Люблін гостинно приймали представників Сумської міської ради – учасників Конгресу Ініціатив Східної Європи, тому, звісна річ ми відгукнулися на ініціативу міста Люблін, яке незважаючи на складну ситуацію, взяло на себе складне завдання організації Конгресу онлайн, про що Сумський міський голова зазначив у своєму листі підтримки. «Безумовно, організація Конгресу онлайн збільшить аудиторію заходу», йдеться у листі адресованому у відповідь.