English version
Конкурс проєктів Євроклубів-2022 від Представництва ЄС в Україні

Представництво ЄС в Україні оголошує новий Конкурс проєктів євроклубів! Тематичні пріоритети конкурсу: європейська ідея, європейські цінності та принципи; європейський зелений курс, захист довкілля, енергозбереження; цифровізація; медіаграмотність; відзначення тематичних дат і тижнів. Також проєкти можуть бути пов’язані з розвитком мережі євроклубів, проведенням навчальних та тренінгових заходів для новостворених євроклубів. Проєктні пропозиції за цим напрямом можуть подавати євроклуби, які мають успішний досвід співробітництва з представництвом ЄС в Україні (реалізація проєктів, участь у заходах) протягом як мінімум 5-ти років.

Етапи конкурсу:

12 лютого 2022 року - дедлайн подачі проєктів.

До 1 березня 2022 року – відбір 30 найкращих проєктів.

До 1 листопада 2022 року – реалізація проєктів-переможців.

Для участі в конкурсі потрібно бути зареєстрованим координатором євроклубу на сайті та залучити до проєкту не менше 3 євроклубів з різних міст або регіонів України та представників інших мереж ЄС. Також необхідно заповнити онлайн-заявку з описом проєкту. Один євроклуб може подати необмежену кількість проєктів, проте відібрано буде не більше одного проєкту від одного клубу.

30 євроклубів-переможців отримають консультаційну, фінансову та організаційну підтримку для втілення свого проєкту, запрошення на навчальний вебінар та форум мереж ЄС восени 2022 року.

Більш детальна інформація за адресою: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-projektiv-evroklubiv-2022-vid-predstavnytstva-es-v-ukrajini