English version
КОНКУРС BERTHA CHALLENGE ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ/-ОК ТА АКТИВІСТІВ/-ОК

Bertha Foundation оголошує конкурс Bertha Challenge на підтримку спільних розслідувальних журналістських проєктів на тему соціальної справедливості.

Подати заявки на стипендію, розраховану на повну зайнятість, можуть журналісти/-ки та активісти/-ки, які займаються розслідуваннями. Обрані учасники/-ці зможуть присвятити рік проєктам, шукаючи відповіді на питання: «Яка роль взаємозв’язків між прибутком і політикою в кліматичній та екологічній кризах? І що активісти і журналісти-розслідувачі можуть зробити для вирішення цієї проблеми?». Програма розпочнеться у липні 2020 року.

Організатори пропонують до 60 000 доларів США річної стипендії, до 10 000 доларів США на фінансування проєкту (наприклад, створення відео, подкастів, написання статей тощо), а також тренінги, консультативну допомогу, зустрічі та обмін досвідом.

Заявники можуть бути громадянами будь-якої країни, проте для ефективної взаємодії необхідним є знання англійської мови на високому рівні. Також очікується, що учасники/-ці мають не менше п’яти років відповідного досвіду. Шістнадцять відібраних кандидатів/-ок стануть частиною мережі стипендіатів Bertha Foundation.   

Аплікаційна форма для активістів/-ок за посиланням.

Аплікаційна форма для журналістів/-ок за посиланням.

Дедлайн подачі заявок — 10 лютого 2020 року.

Джерело