English version
Жовтень

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про розподіл обсягу міжбюджетного трансферту з державного бюджету на 2019 рік"

Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 547 від 03.10.2019  "Про розподіл обсягу міжбюджетного трансферту з державного бюджету на 2019 рік"

Проект рішення Сумської міської ради "Про  внесення  змін  та доповнень до міського  бюджету  м. Суми на  2019 рік "

Пропозиції постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік»

Пропозиції депутата Сумської міської ради Рибальченко І.А. до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції депутата Сумської міської ради Саченка  М.В. до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції депутата Сумської міської ради Шилова  В.В. до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції депутата Сумської міської ради Баранова А.В.  до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік" (1)

Пропозиції депутата Сумської міської ради Баранова А.В.  до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік" (2)

Рішення Сумської міської ради від 16 жовтня 2019 № 5700-МР "Про внесення змін та доповнень до міського  бюджету м. Суми  на  2019  рік"