English version
липень

Рішення Сумської міської ради від 31 липня 2019 року № 5405-МР "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про редакційне уточнення назви об’єктів (заходів), зазначених у додатку 1 до розпорядження Кабінету Міністрів України від  10 липня 2019 р. № 500-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та розподіл обсягу міжбюджетного трансферту з державного бюджету на 2019 рік"

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про розподіл обсягу міжбюджетного трансферту з державного бюджету на 2019 рік"

Проект рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції виконавчого комітету Сумської міської ради до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Пропозиції постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради до проекту рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"