English version
Травень

Пропозиції Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік» (3)

Пропозиції Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік» (2)

Пропозиції Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік» (1)

Пропозиції  постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради до проекту рішення "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про перерозподіл обсягу міжбюджетного трансферту з державного бюджету на 2019 рік"

Пропозиції виконавчого комітету Сумської міської ради до проекту рішення Сумської міської ради  "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Проект рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2019 рік"

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про розподіл обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету на 2019 рік"

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про редакційне уточнення назви об'єкту (заходу) субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій"