English version
Квітень

Рішення Сумської міської ради від 24 квітня 2019 року № 4998 - МР "Про внесення змін та доповнень до міського  бюджету м. Суми  на  2019  рік"

Пропозиції  Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік» (3)

Пропозиції  Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік» (2)

Пропозиції  Сумського міського голови Лисенка О.М. до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік» (1)

Пропозиції постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік»

Пропозиції до проекту рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про внесення пропозицій Сумській міській раді щодо внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Проект рішення Сумської міської ради "Про внесення змін та доповнень до міського бюджету м. Суми на 2019 рік"

Проект рішення виконавчого комітету Сумської міської ради "Про розподіл та перерозподіл обсягів міжбюджетних трансфертів з державного та обласного бюджетів на  2019 рік"