English version
За підтримки Європейського інвестиційного банку відбувся семінар з питань реалізації проектів «Міський громадський транспорт України» та «Підвищення безпеки автомобільних доріг України»

11 березня 2019 року у Міністерстві Інфраструктури України під головуванням заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктора Довганя відбувся семінар із питань застосування вимог Європейського інвестиційного банку щодо підготовки тендерної документації, процедур закупівель та вибірки кредитних коштів.

Семінар пройшов за підтримки технічної допомоги ЄІБ для проектів «Міський громадський транспорт України» та «Підвищення безпеки  автомобільних доріг України».

У заході взяли участь представники міської ради: Скиртач Л.А. - заступник директора департаменту – начальник управління економіки, інвестицій та фінансів програм соціального захисту департаменту фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради, Чірка І. В. - головний спеціаліст відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сумської міської ради а також представники КП «Електроавтотранс»: Ситник О.В. - в.о. начальника служби руху КП СМР «Електроавтотранс» та Миколенко Н.С. - Юрист-консульт КП СМР «Електроавтотранс».

Віктор Довгань окреслив стан впровадження проекту Міський громадський транспорт України, відзначив позитивну динаміку щодо проектів міста Києва, Луцька, Чернігова, Сум та Харкова, а також звернув увагу на неналежну роботу окремих міст щодо імплементації заходів в рамках проекту.

Представник АМКУ Яна Ткаченко доповіла про стан розгляду повідомлень про державну допомогу суб’єктам господарювання в рамках проектів міжнародних фінансових організацій, та заходи, що вживаються АМКУ для прискорення прийняття відповідних рішень.

Фахівці ЄІБ Іштван Хайнсзингер, Генрі Мойккінен та Джулі Феллер представили презентації щодо аспектів застосування нового Посібника ЄІБ із закупівель, процедури вибірки коштів, моніторингу та звітування.

В рамках обговорення учасники семінару звернули особливу увагу на умови поставки товарів, місцеві преференції, графіки та плани закупівель, форми документів для вибірки коштів, вибір ставки кредитування.

Інформація, отримана в рамках семінару стане підґрунтям для належної підготовки тендерної документації та проведення тендерних процедур.